newlogo

فقط با 23000 تومان تمام محصولات سایت را برای یک ماه دانلود کنید

با خرید اشتراک یک ماهه ریپکونت به مدت یک ماه بدون محدودیت به تمام محصولات سایت دسترسی داشته باشید

همچنان خرید تکی در سایت فعال است اما با خرید اشتراک صرفه جویی در هزینه های خود انجام دهید

راه اندازی وبسایت ارزان

راه اندازی وبسایت ارزان

در دنیای امروز که وقت از طلا هم با ارزش تر است؛ طراحی سایت ارزان و سریع مانند کیمیایی است که می تواند کسب و کار شما را از این رو به آن رو کند. اگر وقت کافی برای طی شدن پروسه ی برنامه نویسی سایت را ندارید؛ اگر بودجه ی شما به حدی نیست که بتوانید برای کسب و کارتان طراحی سایت اختصاصی سفارش دهید؛ طراحی سایت ارزان و حرفه ای می تواند کلید موفقیت شما باشد. شاید شما آمازون و یا علی بابای بعدی باشید. در نتیجه اگر به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستید؛ فرصت را از دست ندهید

راه اندازی وبسایت برای دوستان و مشترکین سایت ریپکونت با کمترین هزینه انجام میشود و تا زمان نتیجه گرفتن از وبسایت و سرپاشدن کسب و کار شما همراه شما دوستان گرامی هستیم .

دلیل تصمیم ما برای حمایت از کسانی که میخوان کسب و کار خودشون رو تازه راه اندازن اینه که با توجه به شرایط اقتصادی بد و کمبود نقدینگی هزینه های طراحی سایت رو تا حد امکان کم کردیم تا تمام دوستانی کنه نیاز به راه اندازی سایت دارن بتونن از امکانات یه وب سایت خوب استفاده کنن.

امکان بسته شدن اینستاگرام مثل تلگرام

با توجه به اینکه امکان بسته شدن کامل اینستاگرام وجود داره داشتن یه وبسایت برای انتقال مشتریان از صفحه اینستاگرام به وبسایت مورد نیاز هر کسب و کاری هست .

ریپکونت تصمیم گرفت تا با کمترین سود به راه اندازی انواع وبسایت با امکانات مورد نیاز یک کسب و کار اقدام کنه

برای اطلاع از نحوه کار لطفا بعد از عضویت در وبسایت از بخش ارسال تیکت و یا با استفاده از پشتیبانی انلاین و یا تماس تلفنی با ما در تماس باشید .

با تشکر

میلاد سهراب نیا

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه