ربات افزایش فالوور اینستاگرام چگونه فعالیت میکند

ربات افزایش فالوور اینستاگرام چگونه فعالیت میکند

در این روش فالوور های شما توسط ربات اینستاگرامی ایزیگرام افزایش می یابند. یکی از بهترین مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند.

فروشندگانی که از طریق ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهای درخواستی پیج شما را تامین می کنند تا حدودی مورد اطمینان تر هستند. ولی در این روش بعضی از سایت ها نیز وجود دارند که از روش های تقلبی برای افزایش واقعی فالوور اینستاگرام استفاده می کنند. ممکن است تعدادی فالوور فیک هم برای درخواست شما بزنند.

ربات های افزایش فالوور اینستاگرام معمولا تحت وب هستند و بدون نیاز به اینترنت می توانند به صورت خودکار کار کنند. یکی از معایب افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام این است که باید پسورد اکانت خود را هم به فروشنده فالوور مورد نظر بدهید.

به خاطر اینکه اکانت شما باید روی ربات فعال شود تا شروع به فالو کردن و لایک و کامنت گذاشتن در پیج های هدف کند تا از این طریق پیج شما دیده و فالو شود.

این روش هم روش خوبی نیست چون گزارشی ارائه نمی شود و ممکن است تعداد زیادی فالوور فیک برای پیج شما زده شود.

 

حال ما این امکان را برای شما فراهم کردیم که خود شما بدون اینکه پسورد اکانت خود را به دیگران بدهید . از طریق دو روش زیر به ربات اینستاگرام دست رسی داشته باشید

  • روش اول : عضویت در سایت ربات بلندگو و باز کردن حساب کاربری

در این روش شما خود به شخصه میتوانید مدیریت اکانت های خود را انجام دهید و شخص دیگری دخیل این موضوع نباشد . با ماهیانه ۳۰۰۰۰ تومان میتوانید تبلیغی گسترده انجام دهید

برای انجام این کار به سایت بلندگو مراجعه کنید    لینک ورود

  • روش دوم : این روش خرید اسکریپت ایزیگرام که بهترین ربات اینستا گرام هست و راه اندازی یک سایت اختصاصی در زمینه مدیریت اکانت میباشد که شما با یک بار هزینه میتوانید چند اکانت را مدیریت کنید و همچنین مانند سایت بلندگو به دیگران هم ماهیانه این امکان را بدهید که در سایت شما ثبت نام و از امکانات ربات استفاده کنند و کسب درامد خوبی داشته باشید .

مجموعه ریپکونت در راه اندازی و استفاده از این اسکریپت به شما کمک میکند و پشتیبانی کامل نیز انجام میشود . برای خرید این اسکریپت از لینک زیر استفاده کنید .

خرید اسکریپت ایزیگرام نسخه اخر ورزن ۴ : کلیک کنید 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس
X