پشتیبانی شبکه

چرا باید پشتیبان شبکه داشت ؟

شرکت های بزرگ تر معمولا یک بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات اختصاصی دارند که هنگام بوجود آمدن هرگونه مشکل شبکه در دسترس مجموعه می باشند. با این حال کسب و کارهای در حال رشد همیشه قادر به پرداخت هزینه های یک تیم فناوری اطلاعات با دانش شبکه ای کافی نیستند، اما هنوز هم نیاز به پشتیبانی دارند. از این رو ممکن است احساس نکنند که پرداخت هزینه برای پشتیبانی فناوری اطلاعات ضروری است. با این حال، حتی برای کسب و کارهای کوچک با تعداد رایانه های کم، اگر مشکلی کوچکی نیز ایجاد گردد می تواند باعث اختلال زیادی شود.

چرا پشتیبانی شبکه مهم است ؟

شبکه کامپیوتری کسب و کار شما ستون فقرات زیرساخت فناوری اطلاعات  و ارتباطات شما است که اتصال همه دستگاه ها را ممکن می سازد . این ساختار شامل سرورها، رایانه ها، سوئیچ ها، چاپگرها و روترها است هر یک از این دستگاه ها می توانند یک خطا یا مشکل ایجاد کند و کسب و کار حساستان با قطع کامل یا جزئی روبرو شود و بهره وری شما از بین برود. پشتیبانی شبکه آریان نت با طراحی شبکه پرسرعت، دسترسی سریع شما را به سرورهای داخلی و نیز محیط اینترنت میسر ساخته و سلامت شبکه ی شما را تضمین می کند.

23

پشتیبانی شبکه یک خدمات پیشگیرانه است!

همان طور که بنجامین فرانکلین می گوید : ” an ounce of prevention is worth a pound of cure ” (ارزش یک اونس پیشگیری، بیشتر از یک پوند درمان است) تعمیر و نگهداری منظم شبکه های کامپیوتری ضروری است، همانطور که  سرویس ماهیانه یک خودرو ضرورت دارد و اگربه درستی انجام شود، هزینه مالکیت آن در طول زمان بسیار پایین آمده و بهره وری شما بسیار بالاتر خواهد بود. پشتیبانی شبکه می تواند با دریافت  گزارش خرابی سیستم و اختلالات تجهیزات، با روشی پیشگیرانه که شامل نظارت بیست و چهار ساعته در کل ایام هفته، چک کردن منظم سیستم، چک کردن تجهیزات و تعمیر و نگهداری منظم احتمال مشکلات جدی را به حداقل برساند.

ما باید متفاوت باشیم – و ما هستیم.

ما متوجه شدیم که بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات، دارای پیشنهادات شبیه به هم هستند. مشاوران بازاریابی درباره “نگهداری” یا “نظارت” یا “پیشگیری” صحبت می کنند در حقیقت آن ها درباره ی اصول بدیهی پشتیبانی شبکه سخن می گویند.

اما …

ما در باره رزومه ی شغلی، دانش بروز حوزه ی شبکه، رضایتمندی مشتریان قدیمی، مهندسان متخصص، تجربه ی کاری بالا، خدمات اورژانس، ایجاد شبکه ایمن برای مجموعه مدیران آگاه و …صحبت می کنیم. بنابراین ما باید متفاوت باشیم – و ما هستیم.
ما اولین سامانه اعلام قیمت آنلاین را در زمینه پشتیبانی شبکه راه اندازی کرده ایم که از این طریق می توانید قیمت پیشنهادی ما را دریافت نمایید و بعد از آن با تکمیل فرم درخواست مجموعه ما با اعزام یک مشاور حرفه ای بررسی های لازم را انجام داده و بهترین پیشنهاد را به شما ارئه نماییم.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

X