گول خرید فالوور اینستاگرام ارزان را نخورید! ربات اینستاگرام

گول خرید فالوور اینستاگرام ارزان را نخورید! ربات اینستاگرام

 

سایت های زیادی هستند که فالوور ربات اینستاگرام اینستاگرام ارزان می فروشند. مثلا هر ۱۰۰۰ فالوور را ۶ هزار تومان می فروشند. این فالوورهای قطعا به درد کسب و کار شما نمی خورد! چون ۹۰ درصد آن ها اکانت های فیک هستند که تحت هیچ شرایطی با شما تعامل نخواهند داشت. بسیاری از این سایت ها خرید فالوور خارجی اینستاگرام هم جزء خدماتی که ارائه می کنند دارند که مسلما فالوور های خارجی هم به درد کار شما نمی خورد.

حتی با افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان با این روش به هیچ وجه نمی توانید از طریق جذب تبلیغات هم کسب درآمد کنید. چون همانطور که مشخص است تعداد فالوور های شما نسبت به تعاملی که آن ها با پیج شما می کنند خیلی بیشتر است و در این صورت کاملا واضح است که بیشتر فالوورهای پیج اینستاگرام شما غیر فعال یا فیک هستند.

دوستان توجه داشته باشید هیچ سایتی تضمین خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را نمی تواند به شما بدهد. چون اولا اگر فالوورها واقعی باشند در صورتی که با محتوای پیج شما ارتباطی برقرار نکنند بعد از چند روز خودشان آن فالو می کنند. همینطور اگر فالوورها فیک باشند ممکن است دونه دونه اکانت های فیک آن ها توسط اینستاگرام شناسایی و پاک شوند.

پس اگر واقعا به دنبال فالوور واقعی و فعال اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم حتما از ربات های اینستاگرامی استفاده کنید. در مقاله افزایش فالوور اینستاگرام یکی از بهترین ربات های اینستاگرام را به شما معرفی کرده ام. پس از شما می خواهم حتما مقاله معرفی شده را بخوانید.

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

کابین وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس
X